Nagłośnienie

Nasze nagłośnienie składa się z dwóch aktywnych kolumn wysokotonowych oraz jednego aktywnego subwoofera. Cały zestaw to sprawdzony system firmy DNA, dzięki czemu wszystkie elementy świetnie ze sobą współgrają. Moc tego zestawu to aż 2200W. Dodatkowo kolumny posiadają funkcję bluetooth, dzięki czemu mają szerokie spektrum zastosowań.

Oświetlenie

Do dekoracji światłem używamy wielu różnych źródeł. Najbardziej efektowne są 4 ruchome głowy o mocy 60W każda, które świecą na różne kolory oraz w różne wzory. Głowy stoją na 4 towerach które dodatkowo wzmacniają efekt. Wokół stanowiska leży 6 listw LED które oświetlają parkiet. Do oświetlenia ścian używamy dwóch stojących belek LED, po 8 reflektorów par na każdej, czyli w sumie aż 16 reflektorów. Całość świetnie dekoruje nawet największe sale.

Nasz sprzęt

Dymiarki

Największą atrakcją są niewątpliwie 2 wytwornice dymu pionowego. Urządzenia te wytwarzają w szybkim czasie słup dymu jednocześnie go podświetlając. Dym ten nie utrzymuje się długo i po chwili znika oraz nie śmierdzi, dzięki czemu na sali nie robi się duszno i „mgliście”. Użycie tych dymiarek jest wliczone w koszt każdej imprezy.

Sprzęt video

Aby uwiecznić całą imprezę stosujemy 2 kamery, tak aby z pewnością zarejestrować każdy szczegół. GoPro Hero 5 Black to jedna z najnowszych i najbardziej zaawansowanych kamer stosowanych m.in. przy nagrywaniu koncertów i wszelkiego rodzaju imprez. Dodatkowo używamy także lustrzanki firmy Sony dzięki czemu ujęcia są różnorodne i bardzo efektowne.